Virtex OÜ võrgulehel kasutatakse küpsiseid, mis on vajalikud veebisaidi funktsioneerimiseks.


Uudised

Üks hea uudis jagada! Virtex OÜ sai II koha ???? konkurentsivõimelisemaks arhitektuuri- ja projekteerimisettevõtete edetabeli seas.

Üks hea uudis jagada! Virtex OÜ sai II koha ???? konkurentsivõimelisemaks arhitektuuri- ja projekteerimisettevõtete edetabeli seas. Eesti Kaubandus-Tööstuskoda initsiatiivil koostatakse Eesti ettevõtete konkurentsivõime edetabelit juba aastast 2003. Konkursi raames koostatakse ettevõtete üldine konkurentsivõime paremusjärjestus majandusnäitajate põhjal. Arvestatakse kahe viimase aasta majandustegevuste näitajad: müügitulu, puhaskasum, omakapital, töötajate arv ning tööjõukulu. Siiralt täname oma kliente ja koostööpartnereid, et olete meiega juba 13 aastat! ???? ???????? Спешим поделиться радостной новостью! Virtex OÜ занял

Loe edasi

Võluvits, mis aitab nii tellijat kui ka ehitajat

Mida tähendab salapärase tähekombinatsioon BIM? Mis kasu on BIMist ehitajale? Mis kasu on BIMist materjalitootjale? Kus algab ja lõpeb BIM? Milliseid tarkvarasid kasutatakse BIM-mudeli loomiseks? Nende küsimustele vastab Ehitusuudiste portaal. https://www.ehitusuudised.ee/uudised/2020/09/21/voluvits-mis-aitab-nii-tellijat-kui-ka-ehitajat

Loe edasi

Galerii täiendatud: Skyoni büroohoonele pandi nurgakivi

26-korruseline kassaegne büroohoone Skyon sain nurgakivi. Virtex OÜ panustas ka oma ressurssi, et hoone suitsutõrjesüsteemide projekt valmis sai ???? Vaata galerii ja loe rohkem siit https://www.ehitusuudised.ee/uudised/2020/09/23/galerii-taiendatud-skyoni-buroohoonele-pandi-nurgakivi

Loe edasi

Viis põhimõtet, mis tagavad eduka ehitushanke

Eesti Ehitusettevõtjate Liidu tegevjuht Indrek Peterson pani kirja viis põhimõtet, mis aitavad tagada edukalt läbi viidud ehitushanke.

Loe edasi

Kriis pühkis inseneribüroode käibekasvu möödanikku

Võrreldes 2019. aasta teise kvartaliga on inseneribüroode deklareeritud käibe langus olnud tagasihoidlik -2,9 protsenti, mis näitab, et kriis tabas inseneribüroode sektorit heade aegade harjal ning on pühkinud viimase aasta jooksul saavutatud käibekasvu möödanikuks, kirjutab Johan Nestor, K...

Loe edasi

Sügisel alustatakse Randvere kooli juurdeehituse ja kaasaegse ujula rajamist - Viimsi Teataja toob sinuni Viimsi uudised

Viimsi võimukoalitsioon on kokku leppinud Randvere koolile juurdeehituse rajamises koos uue kaasaegse ujulaga. Investeeringu suurus on ligi 2,5 miljonit eurot. Selle raha eest saame projekteerida ja ehitada Randvere koolile kaasaegse ning õpilasesõbraliku juurdeehituse hariduslike erivajadustega ...

Loe edasi

Head taasiseseisvumispäeva! ????????

Head taasiseseisvumispäeva! ????????

Loe edasi

ФОТО и ВИДЕО | В Ülemiste City построен многоквартирный дом, куда жильцы могут попасть с помощью подкожного чипа

В городке Ülemiste City готов первый многоквартирный дом, а значит бизнес-квартал теперь стал и жилым. Все двери в новом доме открываются либо с помощью кода, либо с помощ...

Loe edasi

Kaspar Kasepõld: teeme katused jahutusmasinatest puhtaks

Ka meie põhjamaistes oludes mõistlik lokaalsete jahutusseadmete asemel mõelda kaugjahutuse tulevikule, kirjutab soojusenergeetikainsener, HeatConsulti projektijuht Kaspar Kasepõld.

Loe edasi

Roheehituse väljakutsed pärast koroonakriisi

Koroonaviiruse põhjustatud kriis ehituses võib olla katalüsaator suurematel roheliste hoonete reitingusüsteemidel nagu LEED, BREEAM ja WELL põhinevatel roheehituse standardite proaktiivsemaks ja rangemaks rakendamiseks, kirjutab akrediteeritud professionaal Qidi Jiang.

Loe edasi

Läheb renoveerimiseks: igal aastal viis korda rohkem

Valitsus kiitis täna heaks Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi tellimusel valminud pikaajalise rekonstrueerimise strateegia, mille eesmärk on parandada järgneva kolmekümne aastaga ligi 80 protsendi Eesti elanike kodude ja töökohtade tingimusi.

Loe edasi

Üleminek alternatiivenergiale on trend, mida ei saa enam peatada

Päikese- ja tuuleenergia on tänapäeval kõige kiiremini kasvavad energiaallikad. Nende osakaal kogu rikaste riikide klubi OECD 37 riigi elektritoodangust on kuue aastaga kahekordistunud, kuid nafta- ja söeküttel põhineva energia asendamiseks peab see veel omakorda kolmekordistuma.

Loe edasi

Doktoritöö aitab anda Eesti paneelmajade uuendamisele tööstusliku mõõtme

Lähikümnenditel vajab Eestis põhjalikku rekonstrueerimist enam kui 14 000 kortermaja. Värske doktoritöö aitab anda levinud kortermajade tüübi puhul ehitustöödele tööstusliku mõõtme ja kasvatada parimal juhul aastas renoveerivate elamute arvu mitmekordselt.

Loe edasi

Analüüs: Eesti hoonefondi kaasajastamine nõuab 24 miljardit eurot

Järgmise 30 aasta jooksul vajaks Eestis rekonstrueerimist ligikaudu 141 000 elamut ja hoonet, selgub majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumi tellitud analüüsist. Nende energiatõhususe parandamine nõuab aga riigilt lisaraha ja mitmeid toetusmeetmeid.

Loe edasi

Projekteerijaid tööpuudus ei vaeva

Kui ehitajad kurdavad, et tellimuste hulk väheneb, siis projekteerijatel esialgu tööd jagub.

Loe edasi

Projekteerimise ja ehitustööde riigihangete korraldamise standard uuenes

15. juunil avaldati EVS Teatajas standardi EVS 915 „Ehitiste projekteerimise ja ehitustööde riigihangete korraldamine“ uustöötlus. Standard koosneb kahest eraldi osast – esimeses osas käsitletakse projekteerimise riigihankeid ning teises osas ehitustööde riigihankeid.

Loe edasi

Esimeses kvartalis langes SKP 0,7% - Eesti Statistika

Riiklik statistika Eesti keskkonna, rahvastiku, sotsiaalelu ja majanduse kohta ning selle tootmisel kasutatavad küsimustikud ja klassifikaatorid.

Loe edasi

Esimeses kvartalis tehti rohkem remondi- ja ümberehitustöid

Eesti ehitusettevõtted ehitasid selle aasta esimeses kvartalis kodumaal ja välisriikides kokku 7% rohkem kui 2019. aasta samas kvartalis. Eestis küll ehitusmaht suurenes, kuid välisriikides vähenes.

Loe edasi

Insenerid kõnnivad õhukesel jääl

Inseneribüroode esimese kvartali koondtulemus näitab, et insenerideni käibe langus kriisi alguses ei ole jõudnud. Palgahüvitist taotlenud ettevõtete suur hulk aga annab märku õhukestest reservidest, kirjutab KPMG tehingute nõustamise osakonna finantsnõustaja Johan Nestor Äripäeva Infopan...

Loe edasi

Riik eraldas korterelamute rekonstrueerimiseks täiendavalt 71 miljonit

Valitsus kiitis täna heaks määruse, millega riik suunab ehitussektorisse eriolukorrast tulenevate tagajärgede leevendamiseks 71 miljonit eurot. Raha läheb korterelamute rekonstrueerimistoetuseks ning täna said paika selle toetuse taotlemise tingimused.

Loe edasi

Copyright © 2020 VIRTEX OÜ. Kõik Õigused Kaitstud.
Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni taasavaldamine, kopeerimine, muutmine, tsiteerimine ja levitamine ilma loata on keelatud!