Virtex OÜ võrgulehel kasutatakse küpsiseid, mis on vajalikud veebisaidi funktsioneerimiseks.


Uudised

Esimeses kvartalis langes SKP 0,7% - Eesti Statistika

Riiklik statistika Eesti keskkonna, rahvastiku, sotsiaalelu ja majanduse kohta ning selle tootmisel kasutatavad küsimustikud ja klassifikaatorid.

Loe edasi

Esimeses kvartalis tehti rohkem remondi- ja ümberehitustöid

Eesti ehitusettevõtted ehitasid selle aasta esimeses kvartalis kodumaal ja välisriikides kokku 7% rohkem kui 2019. aasta samas kvartalis. Eestis küll ehitusmaht suurenes, kuid välisriikides vähenes.

Loe edasi

Insenerid kõnnivad õhukesel jääl

Inseneribüroode esimese kvartali koondtulemus näitab, et insenerideni käibe langus kriisi alguses ei ole jõudnud. Palgahüvitist taotlenud ettevõtete suur hulk aga annab märku õhukestest reservidest, kirjutab KPMG tehingute nõustamise osakonna finantsnõustaja Johan Nestor Äripäeva Infopan...

Loe edasi

Riik eraldas korterelamute rekonstrueerimiseks täiendavalt 71 miljonit

Valitsus kiitis täna heaks määruse, millega riik suunab ehitussektorisse eriolukorrast tulenevate tagajärgede leevendamiseks 71 miljonit eurot. Raha läheb korterelamute rekonstrueerimistoetuseks ning täna said paika selle toetuse taotlemise tingimused.

Loe edasi

Ilusat emadepäeva!

Ilusat emadepäeva!

Loe edasi

Meil on hea uudis! Avatud uus ingliskeelne Virtex OÜ'u lehekülg, mis tutvustab firma projekte ja teenuseid. ????

Meil on hea uudis! Avatud uus ingliskeelne Virtex OÜ'u lehekülg, mis tutvustab firma projekte ja teenuseid. ???? https://virtex.ee/index.php/en/

Loe edasi

Mis te arvate, kas tehisintellekt on arhitekti abimees või vaenlane? Allpool on korteris planeeringu variandid, mis on koostanud AI. Loe

Mis te arvate, kas tehisintellekt on arhitekti abimees või vaenlane? Allpool on korteris planeeringu variandid, mis on koostanud AI. Loe rohkem siin: https://www.dezeen.com/2019/10/22/artificial-intelligence-ai-architects-jobs-sebastian-errazuriz/

Loe edasi

Tallinna kõrghooned: kas kriis tõmbas kriipsu peale?

Pikalt planeeritud Tallinna kõrghoonetele võib kriis kriipsu peale tõmmata või anda just soodsa aja ehitamiseks. Ühel maatükil jõudis ehitus hiljuti alata.

Loe edasi

BrainBox AI utilizes self-adapted AI technology to optimize the energy consumption of one of the largest climate change contributors: Buildings.

Loe edasi

Страница Virtex OÜ обновила фото обложки.

Страница Virtex OÜ обновила фото обложки.

Loe edasi

Galerii: Maakri tänavale hakkab kerkima 95-meetrine kõrghoone

Capital Mill arendab Tallinna kesklinna Maakri tänavale 26-korruselise kõrghoone Skyon, millele väljastati ehitusluba. Kaks aastat kestev ehitus algab selle aasta esimeses kvartalis.

Loe edasi

В Мустамяэ открыто парковочное здание на 500 мест

В начале апреля по адресу Таммсааре теэ, 92 открылось парковочное здание Mauruse Maja; вдобавок к 500 парковочным местам идет строительство коммерческих площадей.

Loe edasi

Tulevikus peab uutele hoonetele paigaldama elektriautode laadimistaristu

Valitsus kinnitas täna hoonete energiatõhususe eelnõu, mille ühe olulise muudatusena peab tulevikus uusi hooneid ehitades või olemasolevaid suures mahus rekonstrueerides paigaldama neile elektriautode laadimistaristu.

Loe edasi

Parim valik energiatõhusa hoone jaoks on taastuvenergial põhinev kaugküte ja -jahutus

Väga paljud ettevõtted on seadnud eesmärgiks oma ökoloogilise jalajälje vähendamise, mida saab teha mitmeti. Üks efektiivsemaid viise on tegeleda oma kontori- ja tootmishoonete energiatõhususega. Oluline roll hoonete energiatõhususe tagamisel on kaugküttel ja kaugjahutusel, mis tänasel p....

Loe edasi

Projekteerija vastutus – kas tähtajatu kirves pea kohal?

Värske Riigikohtu otsus toob projekteerijatele märkimisväärselt halbu uudiseid ning tõstatab nii mõnegi vastuseta jäänud küsimuse. Kokkuvõtlikult leidis Riigikohus, et ehitise projekteerija vastutuse tähtaeg on viis aastat. Veelgi enam, sisuliselt võib vastutus projekteerimisvigade eest ...

Loe edasi

Ehitusteadlased selgitavad, miks me kannatame talvel siseruumides liiga kuiva õhu käes

TalTechi ehitusteadlased koos oma Kanada kolleegidega uurisid elamute siseõhu temperatuuri ja niiskust mõjutavaid tegureid. Uurimistulemuste põhjal saadi teada, millised tegurid põhjustavad Eesti elamutes siseõhu liigset kuivust talvel ja varakevadel.

Loe edasi

Kehtima hakkavad täiendavad nõuded hoonete õhutamisele

Lõuna-Eesti PostimeesUudisedKehtima hakkavad täiendavad nõuded hoonete õhutamisele 36 6. aprill 2020, 7:47Kehtima hakkavad täiendavad nõuded hoonete õhutamiseleLõuna-Eesti PostimeesSoojustagastusega ventilatsioon tagab puhtama õhu ja vähendab küttearveid.FOTO: Urmas Luik/Parnu Postimees/M...

Loe edasi

Ehitajad ootavad Euroopa Komisjonilt kriisiabi

Euroopa Ehitustööstuse Föderatsioon FIEC saatis eelmisel nädalal Euroopa Komisjonile kolmepunktilise taotluse eesmärgiga pandeemia põhjustatud keerulist olukorda turuosaliste jaoks vastuvõetavamaks muuta.

Loe edasi

Ehitussektori tulevik on ebaselge - Artiklid - LHV finantsportaal

Ehitussektori tulevik on ebaselge - Artiklid - LHV finantsportaal

Loe edasi

Ehitajate jaoks muutub tööde dokumenteerimine lihtsamaks

Majandus- ja taristuminister Taavi Aas allkirjastas määruse, millega peavad ehitajad esitama edaspidi dokumentides mahult vähem, kuid sisult kvaliteetsemat teavet. Muudatuse eesmärk on muuta ehitustöö protsessi lihtsamaks ja bürokraatiavabamaks.

Loe edasi

Copyright © 2020 VIRTEX OÜ. Kõik Õigused Kaitstud.
Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni taasavaldamine, kopeerimine, muutmine, tsiteerimine ja levitamine ilma loata on keelatud!